Alterna

Domů / Značky Alterna


Profesionální vlasová péče Alterna Haircare nabízí revoluční přípravky na vlasy. Alterna Haircare se odlišuje využíváním těch nejvzácnějších účinných složek, jako jsou extrakty z kaviáru, mořské bioaktivní látky, certifikované organické rostlinné výtažky a italský lanýžový olej. 

Produkty rovněž obsahují exkluzivní technologii zvanou Enzymetherapy, která zajišťuje hloubkovou absorpci všech těchto mimořádných složek do vlasů pro déletrvající sílu, kondici a lesk. Technologie Color Hold prodlužuje zářivý vzhled vlasů a ochraňuje je před všemi formami poškození světlem. Produkty jsou bez sulfátů, tudíž jsou k vlasům šetrnější, neobsahují parabeny a jsou biologicky rozložitelné.


Alterna šampony

Produkty obsahují exkluzivní technologii zvanou Enzymetherapy, která vašim vlasům pomůže vstřebat všechny mimořádné složky, které Alterna šampony a další produkty obsahují, skutečně do hloubky vlasu. Právě tak vlasům zajišťuje déletrvající sílu, kondici a lesk. Technologie Color Hold zas prodlužuje zářivý vzhled vlasů a ochraňuje je před všemi formami poškození světlem.

Alterna Haircare produkty péče o vlasy vychází z inspirace vědou z oblasti péče o pleť a využití nejnovějších technologických vylepšení. Snaží se naše každodenní rituály nezaměřovat jen na péči o tělo, ale využít tyto okamžiky i k péči o sebe sama. Smyslové potěšení pak přenáší i do vlasových produktů, jejichž luxusní kolekci uvedla na trh v roce 1997.

Produkty Alterna Haircare jsou bez sulfátů, tudíž jsou k vlasům šetrnější, neobsahují parabeny a jsou biologicky rozložitelné. Alterna spoléhá pouze na přírodní, ekologicky certifikované přísady a vymezuje se proti jakémukoli testování na zvířatech.