Aura Botanica

Domů / Značky Kérastase Aura Botanica

Kérastase Aura Botanica

Kérastase Aura Botanica je řada vlasové kosmetiky, která si zakládá na přírodních ingrediencích. Právě ty totiž tvoří více než 96 % obsahu šamponu, kondicionéru i dalších produktů této řady. Vlasové produkty Aura Botanica jsou bez sulfátů, silikonů a parabenů, za zmínku ale stojí i jejich obal. Jako vůbec první produkty od značky Kérastase mají obal ze 100% recyklovatelných plastů.

Aura Botanica sází na přírodní složky

Hlavními složkami řady Aura Botanica od značky Kérastase jsou kokosový olej ze Samoy a arganový olej z Maroka (ten si oblíbila také značka Moroccanoil), které vlasům dodávají intenzivní výživu. Tyto oleje pomáhají předcházet krepatění vlasů a dodávají jim zdravý lesk. Aura Botanica potěší všechny typy vlasů, nejvíce však osvěží a ozdraví mdlé a zesláblé vlasy, které znovu postaví do pozoru a pomůže jim znovu objevit jejich zašlou krásu.

Šampon Aura Botanica vlasy šetrně vyčistí pomocí přírodních micel, které se navážou na veškerou špínu a účinně odstraní veškeré nečistoty, maz a nános ze stylingu vlasů. Šampon vytvoří lehkou, vzdušnou a bohatou pěnu a perfektně tak vlasy připraví na příjem péče, kterou jim dodá kondicionér stejné řady.

V neposlední řadě na vás čeká bezoplachová balzámová péče, která obsahuje dokonce 99 % přírodních složek. V té najdete amazonský olej z brazilských ořechů, který proniká hluboko do vlasového vlákna a poskytuje suchým vlasům i vlasové pokožce tak důležitou hydrataci. Dohromady tak produkty řady Kérastase Aura Botanica tvoří jedinečný rituál, jehož výsledkem jsou zdravé a krásné vlasy plné života.