Doprava zdarma nad 1.500 Kč -15% na první nákup s odběrem newsletteru

Bronz Impulse mlha

Sprej pro přípravu pleti na opalování, 150 ml

1 890 Kč
Bronz Impulse mlha

Detailní popis produktu

Unikátní přípravek ve formě jemného spreje, který připravuje pokožku na opalování, zvyšuje její přirozenou schopnost se opálit a chrání ji před předčasným stárnutím způsobeným slunečním zářením. Bez obsahu ochranných filtrů, ale s maximálním respektem k biologickým procesům pleti. Ideální jako příprava před dovolenou i jako intenzivní kúra pro podporu rovnoměrného a dlouhotrvajícího opálení. Nezanechává mastný film, je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

Klíčové složky:
Adaptasun technologie – stimuluje produkci melaninu pro přirozenější, rychlejší a trvalejší opálení
Cellular Water (buněčná voda) – patentovaná technologie, která podporuje vitální funkce pokožky a chrání ji před volnými radikály
Antioxidační komplex – pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost pokožky proti poškození sluncem

- připravuje pokožku na sluneční expozici a optimalizuje její opalovací reakci
- chrání před předčasným stárnutím způsobeným UV zářením
- podporuje rovnoměrné, zlatavé a dlouhotrvající opálení
- vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé a intolerantní

Aplikujte každé ráno 7 dní před sluněním na obličej a tělo. Během pobytu na slunci používejte v kombinaci s vhodnou sluneční ochranou. Sprej se aplikuje na suchou pokožku a jemně se vklepává, neoplachuje se.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana před sluncem
EAN: 3461020003384
Značka: INSTITUT ESTHEDERM
Produktová řada: Photo Cellular Care
Typ pleti: Citlivá, Všechny typy pleti
Velikost: Standard

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: