Olaplex

Domů / Značky OlaplexOlaplex je firma z Californie, která si získala miliony příznivců krásných vlasů po celém světě. Přišla totiž s jedinečnou recepturou, která poskytuje komplexní péči všem typům vlasů, a patentovaným systémem, který napravuje extrémní poškození vlasů.

Chcete si obarvit vlasy, aniž byste jim příliš ublížili, nebo zkrátka opět mít vlasy krásné a zdravé? Díky tajné receptuře bez silikonu a minerálních olejů dokážou vlasové produkty Olaplex obnovovat rozbité disulfidové vazby a výsledkem jsou vlasy silnější než kdy dřív. Objevte je i vy a těšte se ze zdravých, nádherně lesklých vlasů!

Olaplex: cesta za zdravými vlasy

Olaplex nabízí nejen řadu výrobků, které používají profesionálové v kadeřnictví, ale i produkty na domácí použití. Díky tomu pravidelnou péčí s Olaplexem dokážete ošetřit poškozené a rozbité vazby vlasů vlivem chemického, tepelného nebo mechanického poškození, či zkrátka vlasů poškozených barvením.

Tip: Při stylingu nezapomeňte své vlasy chránit termoochranou na vlasy. Vyzkoušejte například vyživující olej Olaplex No. 7, který vyživí namáhané vlasy, opraví vlasová vlákna zničená nešetrnou úpravou a ochrání je před poškozením teplem až do 450 °C.

Nejde však jen o poškození stylingem či barvením. Na naše vlasy působí vlivy okolního prostředí, životního stylu i změny související s přibývajícím věkem, které ohrožují integritu vlasů a způsobují, že slábnou.


Speciální chemické složení šamponů Olaplex s patentovanou složkou Bisaminopropyl diglycol dimaleátu pomáhá k obnovení vlasových vazeb a opravuje poškozené vlasy zevnitř, díky čemuž jim dopřává péči, která vydrží. Vyzkoušejte například bestseller – vlasovou péči Olaplex No.3, první pomoc pro chemicky ošetřené vlasy pro pevné vlasy s dlouhotrvající barvou, nebo vyživující šampon Olaplex No.4.