Redken

Domů / Značky Redken


Značka Redken nabízí dokonalou, přesně zacílenou péči pro vaše vlasy, inspirovanou nejnovějšími módními trendy z New Yorku. Složení produktů je promyšlené do nejmenšího detailu a produkty Redken dodnes stojí na jejich 3 zásadních principech:

Mírně kyselé pH v hodnotě 4.5–5.5, které přirozeně sedne pH vlasů a vlasové pokožky.

Voda a proteiny definují texturu a vzhled vlasů. Správně namíchaná kombinace proteinů a vody v šamponech Redken může významně zlepšit stav slabých, poškozených vlasů.

Zkušenosti profesionálů a jejich rady v oblasti diagnostiky vlasů a vlasové pokožky.

Najdete tu šampony pro citlivou pokožku vlasů, kterou zklidní a vyživí, řadu Redken All Soft, která se postará o suché a křehké vlasy, nebo řadu Frizz Dismiss, která vám pomůže zkrotit věčně nepoddajné vlasy.

Zobrazit filtr
Zobrazeno 1 až 30 z 54 Záznamů

Šampony Redken bojují za lepší vlasy od roku 1960

Firmu Redken založila v roce 1960 herečka Paula Kent se svým kadeřníkem a kosmetickým chemikem Reddingem. Oblíbenost šamponů Redken letěla raketově vzhůru a Paula Kent se umístila v žebříčcích nejúspěšnějších podnikatelek.

Redken dnes vlastní desítky technologických patentů, které mu dávají značný náskok před konkurencí. Včetně patentu na Interbond Conditioning System – látku, která výrazně zlepšuje stav vlasů, ale i dalších technologií pro co nejlepší péči o vlasy. Od roku 1970 se firma vrhla i do oblasti profesionálního vzdělávání a zaměřila se na vzdělávací programy pro kadeřníky.